Kaisast

Minu nimi on Kaisa ja olen 28-aastane Viljandist pärit neiu. Olen personaaltreener ja toitumisnõustaja ning elan Tallinnas.

Sportlik eluviis on saatnud mind kogu elu – lapsena, kui käisin viis korda nädalas rühmvõimlemise trennis ning saavutasin raske (ent nauditava) töö tulemusena kolm korda Eesti Meistri tiitli rühmvõimlemises; ülikooliaastatel, mil minu maailm keerles tantsu ümber (olin tantsutreener, lauljate taustatantsija ning pallimängude tantsutüdruk); kui ka tänapäeval, mil külastan jõusaali regulaarselt vähemalt viiel päeval nädalas. 

_K6A3916

Tantsijana. Vasakult: Janika, Triin, Teele ja Kaisa. Tantsustuudio Brilliance.

Treenimine ja tervislikku eluviis on mu suurim kirg. Tunnen, et lisaks enesega rahuloluga maandab trennis käimine pingeid ning annab mulle enneolematult hea enesetunde. Pean siinkohal ütlema suure tänu oma elukaaslasele ning selle blogi kaasautorile Mairole, sest tema oli see, kes tutvustas mulle lõuatõmmete ja kükkide maailma. Jõusaalis raskuste tõstmine oli minu silmis enne Mairoga tutvumist meeste pärusmaa. Nüüd ei karda ma enam hantleid kätte võtta hirmus, et lihased lähevad liiga suureks – vastupidi, ilus ja toonuses lihas on üks jõusaalis käimise põhjustest.

“Nüüd ei karda ma enam hantleid kätte võtta hirmus, et lihased lähevad liiga suureks – vastupidi, ilus ja toonuses lihas on üks jõusaalis käimise põhjustest.”
IMG_4834

Jõusaal – my happy place! 

Olen pärjatud Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liidu poolt EKR3 treeneri litsentsiga spetsialiseerumisega kulturismile ja fitnessile. Õpin Austraalia Fitnessi Instituudis (Australian Institute of Fitness) meistertreeneriks ning olen lõpetanud sama kooli toitumisnõustamise tasemekoolituse (Nutrition Coach). 

DSC_9171

Akrojooga. Foto: Paul Meiesaar.

Usun, et kedagi teist motiveerida on võimatu – tegutsemistahte peab igaüks leidma enda seest. Küll aga loodan personaaltreenerina innustada oma klienti looma tervislikke harjumusi, et ta saaks seeläbi elada täisväärtuslikku, tasakaalukat ja õnnelikku elu. Tunnen, et olen treenerina õnnestunud, kui suudan muuta tervislikkuse ja treeningu lahutamatuks osaks kliendi elust.

6O2A0831-2

Foto: Julia Chestikova.

Järgnevalt saate lugeda blogi teisest autorist, minu armastatud Mairost!