Kaisast

Minu nimi on Kaisa ja olen 27-aastane Viljandist pärit neiu. Enne Austraaliasse tulekut täitsid minu päevi õpingud Tallinna Tehnikaülikoolis turunduse magistris ning töö meediaagentuuris. Armastasin väga oma elu kodumaal, kuid tundsin, et midagi oleks nagu puudu – ma polnud täitnud oma ammust unistust elada välismaal. Põlesin soovist õppida tundma võõraid kultuure ja tunda tõelist naudingut vaba hingena rändamisest.

Kõigel on oma õige aeg ja koht. Pidin lihtsalt natuke ootama, sest ajapikku tekkisid mu ellu võimalused ning inimene oma unistuse täideviimiseks. Oleme mu kalli kaaslase ning blogi kaasautori Mairoga nüüdseks kolm aastat ühist rada käinud. Ilma temata ei oleks ma arvatavasti teinud otsustavat sammu jätta oma hea ja turvaline elu Eestis, et minna maailma avastama.

6O2A0731-2

Koos maailma avastamas. Foto: Julia Chestikova.

Lisaks reisimise kirele ühendab meid huvi spordi ja aktiivsete vaba aja veetmise võimaluste vastu. Armastame veelauaga sõita, ujuda ja pikemaid rattaretki ette võtta, samuti oleme koos läbi teinud akrojooga kursuse. Loe postitust meie aktiivsetest ja veidi hullumeelsetest meelistegevustest siit: Meie sportlik suvi!

DSC_9171

Akrojooga. Foto: Paul Meiesaar.

Jõusaalis raskuste tõstmine oli minu silmis enne Mairoga tutvumist meeste pärusmaa. Tema tutvustas mulle lõuatõmmete ja kükkide maailma. Olen nüüdseks jõusaalis käimisest lausa sõltuvusse sattunud ja külastan oma “templit” regulaarselt 5-6 päeval nädalas. Nüüd ei karda ma enam hantleid kätte võtta hirmus, et lihased lähevad liiga suureks – vastupidi, ilus ja toonuses lihas on üks jõusaalis käimise põhjustest. Lisaks atraktiivsele välimusele maandab trennis käimine pingeid ning annab mulle enneolematult hea enesetunde.

“Nüüd ei karda ma enam hantleid kätte võtta hirmus, et lihased lähevad liiga suureks – vastupidi, ilus ja toonuses lihas on üks jõusaalis käimise põhjustest.”

Aasta 2017 on minu jaoks olnud märgilise tähendusega. Lubasin, et hakkan tervislikult toituma ning saavutan oma elu tippvormi. Kuigi aasta ei ole veel läbi, võin uhkusega teatada, et olen oma eesmärgi saavutanud ja esialgsed lootused ületanud. Suudan suuremal osal ajast teha tervislikke toiduvalikuid ning mul on välja joonistunud ilusad lihased. Tunnen ennast imeliselt, tervis on suurepärases korras ning energiat ja motivatsiooni jagub. Loe lähemalt, “Kuidas ma Austraaliasse kolides oma elu halvima ning seejärel parima vormi saavutasin” ning vaata ülevaadet minu selle perioodi kehakoostise ja kaalumuutustest siin: “Enne ja pärast: kuidas ma oma unistuste keha saavutasin”.

IMG_4834

Jõusaal – my happy place! 

Veedame praegu oma teist aastat Austraalias – esimene aasta oli üle ootuste edukas. Tegime ära oma farmipäevad teraviljakokkuostufirmas, veinitehases ning puuvillaettevõttes töödates, tutvusime oma teekonnal imeliste inimestega ning võtsime kaasa portsu mälestusi. Loe järgnevast kaheosalisest postitusest, mida esimene aasta Austraalias meile õpetas: VOL1 & VOL2.

dscf2054

Springbrooki rahvuspark Austraalias.

Aitäh Austraalia ja aitäh mu kallis elukaaslane Mairo, tänu Teile näen iga päev kui põnev on elu ja kui palju avastamist on veel ees!

“Loodan, et see blogi inspireerib Teidki eesmärke püstitama ning oma unistuse täitumise nimel kangekaelselt ja järjepidevalt edasi liikuma.”
6O2A0831-2

Foto: Julia Chestikova.

Järgnevalt saate lugeda blogi teisest autorist, minu armastatud Mairost!