Mairost

Sveiki!

Mina olen Mairo, olen 28-aastane ja pärit Valgast,  sündinud Lätis Valkas, aga kuna vanemad on eestlased, siis sai peale kuuendat eluaastat kolitud Eesti. Tagantjärele mõeldes tegid vanemad hea otsuse ja minust ei saanudki kuuevarbalist. Muideks legend vastab tõele, et lätlased ongi kuuevarbalised, päriselt!

SE1_5506

Foto: Terje Atonen (Seesee fotostuudio).

Peale Valgas õppimist läksin edasi Väimelasse, mille kohanime ilmselt keegi kuulnud pole. Seal omandasin rakendusliku kõrghariduse metallide töötlemise erialal. Kooli lõppedes mõistsin, et vajan uut keskkonda ja nii saigi mindud maitsma pealinna elu.  Tallinnas kohtasin oma elukaaslast Kaisat, kelle hing ihkas samuti rännata. Niisiis sai ette võetud reis Austraaliasse. Nüüd juba läheb meil siin teine aastaring. Esimese aasta plusse ja miinuseid kokku võttes leian, et Austraalia kogemus oli igati kulutatud aega väärt.

DSC_8907

Foto: Paul Meiesaar.

Jõusaalis hakkasin regulaarsemalt treenima kaitseväe ajal. Nüüdseks olen saali suurema ja väiksema vahega külastanud kaheksa aastat. Viimasel, 2017. aastal järjepidevamalt. Vahelduseks jõusaalis käimisele meeldib mulle rattaga sõita ja ujuda. Kui elu muutub stabiilsemaks, esitan endale väljakutse triatloniks. Traditsioonilisel triatlonil alustatakse võistlust ujumisega, jätkatakse jalgrattasõiduga ja lõpetatakse jooksuga.

DSC_8643

Foto: Paul Meiesaar.

Pean lugu tervetest elukommetest ja vaba aega meeldib sisustada Kaisa või sõpradega trenni tehes nii siseruumides kui väljas erinevates parkides. Ei ütle kunagi ära uutest väljakutsetest ja põnevatest ettevõtmistest. Meeldib aktiivne puhkus ja suvel ringi rännata erinevatel väliüritustel. Väliüritustel hängimine ei tähenda minu jaoks alkoholi tarbimist, olen juba kolm ja pool aastat täiskarsklane. Tee järgi või maksa kinni!

Kuna mulle endast väga avameelselt rääkida ei meeldi, siis proovin üritada endast võimalikult palju välja pigistada, et Teil oleks ülevaade meie olemistest ja tegemistest. Head jälgimist! 🙂

Kui soovid veel mu reisikaaslase eluloo kirjeldust lugeda siis siin ta on: Kaisast.