Meist

“We travel not to escape life, but for life not to escape us.” – Unknown

Tundmatu autor on pannud kirja, et me ei reisi mitte selleks, et elu eest põgeneda, vaid selleks, et elu meie eest ei põgeneks. Loodan, et ühel päeval kui oleme Mairoga vanad ja tudisevad (hingelt noored) pensionärid, saame heietada oma imelisest noorusajast uhkuse ja kahetsustundeta. Öelda, et täitsime kõik oma unistused, reisime ja avastasime ning võtsime elult kõik, mis sel meile pakkuda oli.

Need on mõned põhjused, miks otsustasime 2016. aasta sügisel jätta oma hea elu, töö ja imelise perekonna ning sõbrad Eestis, et astuda kahekesi vastu miljonile hirmule ja ebakindlusele ning rännata käsikäes teisele poole maakera Austraaliasse.

Oled sattunud lugema meie – Kaisa ja Mairo aktiivse elustiili ja reisiblogi, milles kirjeldame oma teekonda kängurumaal ning jagame toitumise ja treeningu näpunäiteid.

Eelkõige tegime blogi iseenda jaoks, et ka aastaid hiljem oleks tore seda seiklust meenutada. Samuti on mõeldud see meie peredele ja armsatele sõpradele-tuttavatele, kes soovivad meie tegemistega kursis olla.

Teiseks, sugugi mitte vähem oluliseks missiooniks on inspireerida Teid oma unistusi täide viima. Kedagi teist motiveerida on võimatu – motivatsiooni ja tegutsemistahte pead üles leidma enda seest. Küll aga loodame Sind inspireerida turvalisest kodusadamast kaugemale purjetama ning innustada looma tervislikke harjumusi, et saaksid seeläbi olla iseenda parim versioon.

“Loodame Sind inspireerida turvalisest kodusadamast kaugemale purjetama ning innustada looma tervislikke harjumusi, et saaksid seeläbi olla iseenda parim versioon.”

Kõigepealt veidi selle blogi autoritest. Loe lähemalt, vajutades järgnevatele linkidele:

Kaisast & Mairost